Відеореєстратор Uniview NVR301-08S2

Відеореєстратор Uniview NVR301-08S2

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 2408

2 408 грн.


  • Производитель: Uniview
  • Код товара: NVR301-08S2
  • Артикул: UNV60271

Відеореєстратори від компанії Uniview вже не перший рік користуються популярністю на ринку відеоспостереження. Фахівці відзначають високу якість зображення та надійну роботу обладнання, а також широкий асортимент, який дозволяє створити систему відеоспостереження будь-якого масштабу і складності.

Мережевий відеореєстратор дозволяє отримувати і зберігати зображення відразу з декількох IP камер. Є також можливість переглядати відео в режимі «онлайн». Він здатен працювати в режимі 24/7, має зручне меню управління та можливість віддаленого налаштування реєстратора з ПК. Підтримує роботу як зі звичайними камерами, так і з роботизованими, керувати якими можна через меню реєстратора. Також є налаштування параметрів відео: розкладу записи, компресії відеопотоків, якості зображення та ін. Реєстратор відправляє повідомлень користувачеві при виникненні тривожних подій (виявлення руху, спроби закриття камери, втрата сигналу з камери і ін.).

Модель NVR301-08S може вести запис відразу по 8 каналам в якості 6Мп. До реєстратора можна відключити один жорсткий диск ємністю до 10 Тб. Серед роз'ємів маємо HDMI(1080р) та VGA для підключення телевізорів та моніторів, RJ45 100 Мбит/с для мережі та 2хUSB2.0 для підключення периферії. Живлення - DC 12 В

ВИДЕОРЕГИСТРАТОРЫ
Тип сигнала:
IP
Количество каналов
8
Разрешение
6 мп
Количество HDD
1
Входящий поток, Мбит/с
40-80

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: uniview, видеорегистратор, регистратор, реєстратор