Комплект сигналізації Ajax StarterKit Cam

Комплект сигналізації Ajax StarterKit Cam

На складе
Рейтинг:

На складе 9149

9 149 грн.


  • Производитель: Ajax
  • Код товара: StarterKit Cam
  • Артикул: AJ10055

Опис StarterKit Cam

Комплект бездротової системи безпеки StarterKit убереже від пограбування. Ajax миттєво повідомить вас й охоронну компанію про злам дверей та менше ніж за 9 секунд надішле фото з місця подій. Ajax StarterKit Cam можна керувати зі смартфона з будь-якої точки світу. Навіть якщо в домі відключать живлення та інтернет, хаб продовжить захищати ваше майно.


Комплект складається з:
Розумна централь Ajax Hub 2 - контролює роботу пристроїв системи безпеки. А ви завжди знаєте, що відбувається вдома завдяки пуш-сповіщенням, смс і дзвінкам.
Датчик руху Ajax MotionCam - з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється, і робить серію фотографій
Універсальний датчик відкриття вікна / двері Ajax DoorProtect - установлюється на всі типи дверей і миттєво реагує на відчинення. Це перша лінія оборони вашої системи безпеки.
Брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control - встановлює й знімає оселю з-під охорони. А одне натискання тривожної кнопки в екстреній ситуації викличе підкріплення.


Всі елементи виконані в чорному корпусі, але є варіант і в білому кольорі. Система використовує протокол Jeweller і має анти-саботажні функції. До неї можна приєднати до 100 пристроїв в один клік за допомогою QR-кодів. Час роботи на резервному живленні до 10 годин. Система не вибаглива до якості зв'язку - досить швидкості GPRS 0,5 кбіт / сек. Корпуси захищені від взлому тампером, а всі роз'єми і кнопки заховані в корпус.


Макс. підключених пристроїв: 100
Макс. підключених камер: 25
Повідомлення: СМС, дзвінок, push
Живлення: 110-240 В
Комплект: Інтелектуальна централь; Бездротовий датчик руху; Бездротовий датчик відкриття; Бездротовий брелок

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: StarterKit Cam, Ajax, Комплекты охранной сигнализации